O nás

Naše firma nabízí dodávky montáže a servis systémů a jejich zařízení v oborech

  • ústřední vytápění budov včetně zdrojů tepla (plynové kotle, kotle na tuhá paliva, elektrokotle, tepelná čerpadla ….)
  • vytápění a rekuperační větrání nízkoenergetických a klasických staveb
  • rozvody vody a kanalizace včetně kompletace zařizovacími předměty
  • plynové rozvody, průmyslové plynovody

V těchto oborech jsme schopni nabídnout komplexní zajištění dodávky od A až do Z - počínaje konzultací ve věci dané zakázky přes projekční činnost, realizaci, revize, záruční a pozáruční servis. Tímto postupně se ucelujícím servisem uspokojuje firma naše zákazníky již šestnáct let.

Počátek působení firmy se datuje k roku 1991. V té době to byla malá topenářská firma o dvou zaměstnancích , působící v regionu Česká Lípa. Pro možnost uspokojit přibývající poptávky zákazníků o naše služby , se postupně náš kolektiv rozrůstal . V současnosti je pro řešení vašich požadavků a přání připraveno 8 až 16 pracovníků , dle potřeby.

Na základě přijetí kvalifikovaných zaměstnanců jsme v roce 1993 obohatily naše služby o vodoinstalatérskou činnost, čímž bylo možno při realizaci staveb a domů poskytnout zákazníkům ucelenější dodávku v rámci jednoho dodavatele. Postupem času a zvyšováním počtu dodávek a montáží ve výrobních závodech různého průmyslového zaměření, získávala firma praxi a rozšířila své aktivity i na dodávky technologií,jako jsou např. systémy rozvodu stlačeného technologického vzduchu, požární skrápěcí systémy a další potrubní rozvody různého charakteru.

V roce 2001 jsme získali Certifikát pro provádění instalací z materiálu Cu systému VIEGA pro rozvody ÚT, vody a plynu. V tomtéž roce prošla firma transformací z fyzické osoby na právní subjekt - „Společnost s ručením omezeným“ a byla zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem.

Malé skladové prostory a výrobní zázemí nás donutily v roce 2002 vybudovat nový provoz na ploše cca 1500 m2, který splňuje naše současné nároky a podmínky pro ideální plnění požadavků našich zákazníků. Koncem roku 2002 získala firma na základě prověrky a splnění všech podmínek stanovených Institutem technické inspekce Praha, oprávnění k montážím a opravám plynových zařízení, průmyslových plynovodů a spotřebičů o výkonu 50 kW a více.

Od roku 2006 jsme naši nabídku služeb rozšířili o realizaci větrání a teplovzdušného vytápění rodinných domů a bytů, která má stále více příznivců nejen mezi stavebníky, ale i mezi architekty, projektanty a vůbec všemi zastánci tzv. zdravého a na energii nenáročného bydlení. Tímto začala naše spolupráce se společností ATREA s.r.o. , která se opírá o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov a hlavně rekuperace odpadního tepla.

Důkazem spokojenosti zákazníků s našimi poskytovanými službami je fakt, že rádius působnosti firmy se od roku 1991 rozšířil prakticky po celé ČR. Prioritou naší firmy při realizaci zakázek je dodržení smluvených termínů díla, nepřekročení smluveného rozpočtu a neustálý kontakt mezi zákazníkem a naším technikem. Dodržováním této firemní filosofie a důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi se vrací ve formě oboustranně výhodné a dlouhodobé spolupráce. V případě, že Vás naše nabídka oslovila a máte zájem o námi nabízené služby, neváhejte nás kontaktovat. Na případnou spolupráci se těší kolektiv firmy TOPAZ CL s.r.o.

Certifikáty